Galerie / Naše filosofie

Naše filosofie

Vřele vás vítáme v naší restauraci, kde se nejenže můžete těšit na nabídkové pokrmy, ale také na tradiční české omáčky, které s láskou připravujeme z čerstvé zeleniny. Naše kuchyně se pyšní přípravou knedlíků, zelí, šťáv a věřte, nepoužíváme žádná umělá dochucovadla.

Pro milovníky ryb zase nabízíme vykostěné pstruhy. Ostatní si mohou pochutnat na pokrmech z čerstvého lokálního jeleního masa. Zažijte chuť domova s naším smaženým sýrem, který podáváme s opravdovou domácí tatarkou. Oblíbené jsou také po domácku naklepané a obalované řízky a tradiční český hovězí guláš.

Vaříme s láskou a zájmem o vaše gastronomické potěšení. Vítáme celé rodiny a pečujeme o naše nejmenší hosty s nabídkou dětských pokrmů. Snažíme se udržovat rozumné ceny, abychom vám mohli nabídnout kvalitní po domácku uvařené jídlo za dostupnou cenu. Jako rodinný podnik oceníme vaši loajalitu a přízeň.

Děkujeme našim místním zaměstnancům, kuchařům a vám, našim hostům, za podporu a věříme, že si u nás užijete nejen skvělé jídlo, obsluhu, ale i příjemnou atmosféru.